O firmie

SOKO INTERNATIONAL od 1991 roku jest dostawcą najwyższej jakości profesjonalnych środków czystości i wyposażenia łazienek. Współpracujemy tylko z najlepszymi producentami, a przez zachowanie wysokich standardów naszych usług zyskaliśmy przywilej reprezentowania ich w całej Polsce.

Nasi odbiorcy należą do najbardziej wymagających, a naszym celem jest uprzedzanie ich oczekiwań w dziedzinie higieny.

Produkty spod znaku DREUMEX są od wielu lat znane na całym świecie i są synonimem najwyższej jakości w swojej dziedzinie. Wiele firm w Polsce z powodzeniem i zadowoleniem stosuje środki do ochrony, mycia i pielęgnacji rąk DREUMEX. Aby nasza oferta była bardziej kompleksowa oferujemy również produkty uzupełniające (SATINO) takie jak czyściwa papierowe i ręczniki, czyściwa specjalistyczne, a także wyposażenie łazienek we wszystkie potrzebne podajniki i materiały eksploatacyjne do nich, w tym najnowocześniejsze systemy dozujące LUNA i XIBU (firmy HAGLEITNER).

W ofercie znajdują się również środki do stosowania w higienie działów HoReCa, obiektowe, kuchenne, sanitarne, dezynfekcyjne itp.

Ciekawym uzupełnieniem oferty są armatury czasowe austriackiej firmy WIMTEC. Oczywiście dbając o naszych Klientów staramy się w sposób ciągły monitorować i wprowadzać wszelkie możliwe nowości. Jakość naszych usług, w tym szybka dostawa bez dodatkowych kosztów, jest priorytetem.

 

Dane kontaktowe

Soko International
Polarczyk, Tober Sp.j.
ul.Parzniewska 2
05-800 Pruszków
+48 22 7596072
+48 22 7286595